Kes me oleme

Meie veebisaidi aadress on www.ajaleht.laaneranna.ee
Tehniline administraator Ain Saare – info@ain.ee
Sisu toimetaja Raahel Apsalon – raahel.apsalon@laaneranna.ee


Milliseid isikuandmeid me kogume ja miks

Lääneranna valla allasutuste lehed koguvad kasutajate infot lehe külastatavuse osas. Kasutades selleks statistika rakendust Jetpack.
Lehel Saada vihje oleva kontaktvormi kaudu salvestatakse nii saatja nimi kui e-posti aadress.


Kontaktivormid

Kontaktivormi kaudu saadetud sisu (tekstid ja fotod) saada vihje lehel kasutatakse uudisloo koostamisel.


Küpsised

Kui sul on sellel saidil kasutajakonto ja logid sisse, kasutame ajutist küpsist määramaks, kas su veebilehitseja lubab küpsiseid. See küpsis ei sisalda isikuandmeid ja see eemaldatakse veebilehitseja sulgemisel.

Kui logid sisse, kasutame mitut küpsist sisselogimisinfo ja ekraanivalikute salvestamiseks. Sisselogimisküpsised säilivad kaks päeva, ekraanivalikute omad ühe aasta. Kui valid “Mäleta mind”, jäetakse sisselogimine meelde kaheks nädalaks. Kontolt välja logides sisselogimisküpsised eemaldatakse.

Artikli muutmisel või avaldamisel salvestatakse sinu veebilehitsejasse uus küpsis. See ei sisalda isikuandmeid ning näitab vaid muudetud postituse identifikaatorit. See aegub 1 päeva pärast.


Lisatud sisu muudelt veebisaitidelt

Selle veebisaidi artiklites võib olla lisatud sisu muudest allikatest (videod, pildid, artiklid jne). Need käituvad samamoodi nagu nende algse päritolulehe külastamisel.

See veebileht võib koguda sinu kohta infot, kasutada küpsiseid, lisada kolmanda osapoole jälgimismehhanisme ja neid sinu tegevuse jälgimiseks kasutada, kui oled sinna kasutajakonto loonud ja sisse loginud.


Analüütika

Lääneranna valla allasutuste lehed koguvad kasutajate infot lehe külastatavuse osas. Kasutades selleks statistika rakendust Jetpack.


Kellega me andmeid jagame

Kogutud isikuandmeid avalikult ja pahatahtlikult ei kasutata.


Kui kaua me andmeid säilitame

Veebisaidil registreerunud kasutajate kohta säilitame infot, mida nad enda kasutajaprofiili sisestavad. Kõik kasutajad saavad enda infot igal ajal näha, muuta ja kustuda (erandiks on kasutajanimi, mida ei saa muuta). Seda infot saavad näha ja muuta ka veebisaidi haldurid.


Millised on õigused enda andmetele

Kui sul on sellel veebisaidil kasutajakonto või oled kirjutanud kommentaare, võid taotleda faili meie poolt enda kohta käivate isikuandmetega, sh enda poolt sisestatud info. Võid ka taotleda kõigi enda kohta käivate andmete kustutamist. See ei puuduta andmeid, mida oleme kohustatud säilitama halduse, seaduste või turvalisuse vajadustest lähtuvalt.