KultuurMeie inimesed

GALERII | Juubelite sadu Lõpe klubis

Möödunud laupäeval, 9. novembril tähistas Lõpe klubi 50. aastapäeva. Ühes sellega pidasid 20. tegutsemisaastat ka rahvatantsurühmad Lõpe Lustilised ja Koonga Kabujalakesed ning Oidremaa Naisselts, 15. aastapäeva tähistas aga MTÜ Lõpe Noored. Mis on aga nende seltside pika eluea saladus?

Loe edasi
LoodusMajandus

Autoromudele tullakse tasuta järele

Aias, metsatukas, linnatänaval kasutult seisev autoromu ei riku üksnes vaatepilti, vaid on ohtlik ka keskkonnale. Oma vanale autole saab kinkida uue elu suunates ta taaskasutusele. Just praegu on õige aeg seda teha, sest 18. novembrist 2. detsembrini viivad Eesti Autolammutuste Liit ja Kuusakoski AS autoromud üle Eesti tasuta ära.

Loe edasi
Sport

Uues saalijalgpalli karikasarjas ei kasutata väravaid

Saalijalgpalli hooaeg on vaatamata pikale sügisele ning õues treenimise võimalusele alanud ja nii on ka noored Lõuna-Läänemaa JK jalgpallurid kolinud oma tegemistega suuresti sisetingimustesse. Talveperiood on eelnevalt noortele olnud saalijalgpallivõistluste rohke ning eriandiks ei ole ka eelolev talv. Turniirid lähedal ja kaugel rikastavad noorte sisejalgpalliperioodi ja muudavad jalgpallurite spordielu mitmekesisemaks.

Loe edasi